Tagi

, ,

Z racji zbliżających się mikołajków, oraz świąt Bożego Narodzenia, chciałbym poruszyć temat prezentów, a mianowicie co kupić mężowi, a co żonie na prezent ?

Część z czytujących wchodząc do tego wpisu oczekiwała pewnie jakiejś listy, np. top 10 prezentów dla niej i dla niego. Niestety takowej nie będzie.

Skoro nie lista to może jakiś klucz, według którego można wymyślić co kupić ?

Owszem jednym z pomysłów na to jak kupić trafiony prezent jest po prostu słuchać potrzeb swojego partnera. Często jest tak że mimochodem mówimy nieraz że chcielibyśmy to czy tamto, ale to jeszcze nie ten moment na zakup, bądź najzwyczajniej potrafimy się bez tego obejść i szkoda nam pieniędzy na daną rzecz. Lecz nie zmienia to faktu że gdybyśmy ją dostali bylibyśmy bardzo zadowoleni. Więc warto słuchać i wyłapywać tak cenne wskazówki między wierszami, gdyż można sprawić mega niespodziankę partnerowi czy partnerce zaspokajając jakąś jej czy jego potrzebę.

Przepis numer dwa, dla bardziej leniwych.

Drugim ze sposobów będzie zapytanie wprost co chciałoby się dostać, bądź czego się pragnie na dany moment. Tu można by powiedzieć że to głupie, gdyż nie będzie niespodzianki, a ja powiem że przeciwnie, pomimo tego że osoba obdarowana z góry wie co dostanie, to wiedzmy że jest to jednak rzecz której naprawdę chce. Sam to przerobiłem jakiś czas temu gdy chciałem sobie kupić coś droższego na co poniekąd było mi szkoda pieniędzy i mogłem się bez tego obejść, ale gdy porozmawialiśmy z ukochaną na temat co bym chciał otrzymać to powiedziałem że kartę podarunkową do pewnego sklepu. Ona dała mi ową kartę, a ja dopłaciłem sobie resztę i byłem bardzo zadowolony że mogłem sobie wreszcie kupić coś co chciałem i że było mi mniej szkoda tej mniejszej sumy pieniędzy wydanej.

Więc jak widać warto słuchać i warto pytać, gdyż łatwiej trafić w gust i oczekiwania ukochanej osoby niż wymyślając na własną rękę – nie neguję oczywiście takiego sposobu, uważam że te dwa wyżej częściej prowadzą do prawdziwych potrzeb i oczekiwania.

Na koniec proszę jeśli ma ktoś chęć o opisanie jaki prezent wywołał na nim największe wrażenie i dlaczego. Oczywiście wszelkie pomysły na ten rok również mile widziane.