Chciałbym złożyć wszystkim czytelnikom życzenia Bożonarodzeniowe: Zdrowia, szczęścia, pomyślności łaski od Dzieciątka Jezus dla każdej rodziny, aby te święta były radosne, przeżyte w cieple rodziny, bez kłótni, niepotrzebnych sprzeczek, aby to były takie święta po których każdy powie że te były najlepsze, oczywiście do przyszłego roku, gdyż wierzę iż te kolejne znów będą najlepszymi.

Szanowni odłóżmy na bok jakieś bóle i troski które nosimy w sercu, nie poruszajmy przy stole tematów które mogą kogoś drażnić, pokażmy naszym pociechom jak można pięknie przeżyć Święta. Wiem też że dla niektórych będzie to trudny czas z wielu względów, może ktoś jest w separacji z żoną czy mężem z jakiegoś powodu, może właśnie to jest ten dzień aby znów pojednać się na nowo? Zastanowić się nad swoim życiem i pomyśleć co do tego doprowadziło i gdzieś tam na dnie serca odnaleźć tą iskierkę która była kiedyś i raz jeszcze podnieść rękawice i zawalczyć o związek z Bożą pomocą ?

Drodzy rodzice dajmy własnym dzieciom tą świąteczną radość której nam samym nieraz brakowało, bo być może nie pochodzimy z domów w których jest idealnie, może nawet do dnia dzisiejszego nie mieliśmy jeszcze takich świąt o których marzymy i tu tym bardziej mamy szansę od Boga gdyż znów stoimy u progu Wigilijnej kolacji i Świętowania, a tylko od nas samych zależy jakie będą te święta w 2018 roku, jedne jedyne, gdyż czasu nigdy nie cofniemy.

Panie Boże oddaję Ci każdego czytelnika i każdą rodzinę w Polsce i na całym świecie, spraw aby te święta były przeżyte w radości i w Twoim Bożym pokoju, z pełnią łask płynących na każdego z nas, od maleńkiego Jezuska, miej Panie nas w opiece każde dnia i chroń każdą rodzinę od rozbicia Amen.

Wesołych Świąt !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!