Tagi

, , , , , ,

Wiele kobiet narzeka na to że jak mężczyzna ją zdobędzie i zalegalizują związek to już nie trzeba się starać – nic bardziej mylnego… Oczywiście zdanie to nie tyczy się tylko Panów.

Mężczyźni mają zaprogramowany w genach instynkt łowiecki 🙂 starają się o Kobietę, czy o jakąś inną sprawą do momentu kiedy jej nie zdobędą. Przypomnijmy sobie panowie jak to było na pierwszych randkach – kwiaty, wyjazdy w różne miejsca, kolacje przy świecach, całusy, przytulania bez powodu, która Pani by się nie rozpłynęła w takim naszym nastawieniu ? Która nie była traktowana jak księżniczka jak nam naprawdę zależało ?

Pań też tu nie oszczędzę 🙂 Drogie Kobietki jak to było na początku ? Wymyślne sukienki, makijaż, kosmetyczka jak któraś chodzi, fryzjer częściej niż normalnie, a wszystko po to aby się przypodobać ukochanemu – nie było tak ?

Jak wygląda związek z dłuższym stażem ?

Kwiatki na imieniny bądź urodziny, albo z jakiejś okazji, rzadko bez powodu, wyjazd tylko na urlopie, w weekendy nie chce się bądź nie ma czasu, kolacja owszem, ale już nie romantyczna i nie przy świecach i raczej w domu, spontaniczne całusy i przytulania, zdarzają się, ale zazwyczaj są skierowane na coś więcej, zamiast pięknego makijażu, czy extra sukienki, pojawiają się coraz częściej wyciągnięte dresy i nieład artystyczny na głowie 😛 Oczywiście nie twierdzę że tak jest wszędzie, ale skądś też się biorą te anegdoty o staraniu się.

Gdyby tak czasem zrobić coś niespodziewanego ?

Ładnie się ubrać dla kogoś, kupić ten kwiatek bez powodu, przecież to parę groszy, a Kobieta już poczuje że nam na niej zależy. Ile jest wart Kobiecy uśmiech za drobny gest ? Jak cenne jest podziękowanie z jej strony za to co zrobimy i słowa że jesteś wyjątkowym mężczyzną ? Jak bardzo Kobietki lubicie słyszeć że pięknie wyglądacie ? Albo czy nie brak wam czasu tylko dla siebie bez dzieci, obowiązków, psa – czy nie warto pojechać gdzieś choćby na kilka godzin i nawet nie daleko żeby choćby posiedzieć na ławce razem porozmawiać i poprzytulać się ?

Każdy dobry gest w stronę partnera objawi się dobrym gestem w naszą stronę choćby tym najmniejszym jak uśmiech czy dobre słowo, a jestem przekonany że pogłębi wieź, oraz zawsze przychylniejszym okiem się patrzy na osobę która się stara. A co najważniejsze nie szuka się innych osób i oklasków z ich strony.

Jak to mówią mąż jadający w domu nie jada na mieście, a żona adorowana w domu nie potrzebuje adoracji poza nim.

Życzę wszystkim i sobie samemu obudzenia takiego starania jak na początku naszej znajomości, kiedy to były motyle w brzuchu i potrafiliśmy góry przenosić dla ukochanej osoby.

Przyjemnej Niedzieli dla każdego czytelnika i nie tylko, oraz cudownie spędzonych chwil razem.