Tagi

Witam w święto zakochanych, w dzień kiedy tak jakoś przychylniej i milej nam się patrzy na ukochaną osobę, w dzień w którym milej wspominamy pierwszą randkę, pierwszy pocałunek pierwsze kocham.

W momencie pisania tego posta jest godzina 21 więc trochę późno jak na posta walentynkowego, ale jak wiadomo walentynki są co rok więc pewnie nic straconego.

Pomimo późnej pory zachęcam czytających do wspomnień, do rozmowy przy dobrej herbacie czy winie o tym co nas w sobie urzekło na tej pierwszej randce, co sprawiło że jesteśmy w miejscu w którym jesteśmy. Podziękujmy sobie wzajemnie za te cudownie spędzone chwile, wyznajmy sobie co nas w sobie urzeka i co nam sprawia radość. Bądźmy bezinteresowni dla siebie nawzajem w ten piękny dzień. Jedźmy gdzieś na kolację, albo zróbmy taką wyjątkową inną niż co dzień w domu, zaskakujmy się wzajemnie i nieoczekiwanie. Celebrujmy ten wyjątkowy dzień.

Zachęcam również aby to nie był jedyny wyjątkowy dzień w roku na celebrację wzajemnej miłości. Róbmy częściej coś innego niż rutyna domowa, spędzajmy czas razem po za domem przynajmniej parę razy w miesiącu, w końcu nam też należny się coś od życia, więc warto wyskoczyć na pyszną kolację, czy wyjść do kina, albo pojechać na basen z masażem i się odprężyć. Pytajmy się wzajemnie co by nas uszczęśliwiło i obdarowujmy się tym, najlepiej naprzemiennie tak aby każdy na tym korzystał, jeśli jednego razu coś zaproponuje żona to następnym razem niech propozycja wyjdzie od męża i z entuzjazmem realizujmy wzajemnie pragnienia i pomysły, tak aby nie popaść w rutynę codzienności, która tak często odbiera nam radość z życia.

Zawalczmy o własne związki i cieszmy się życiem nie tylko od święta ale zdecydowanie częściej czego życzę każdemu czytelnikowi ….. 🙂

Najlepszego w Walentynki i nie tylko …..