Tagi

,

Szanowni z racji tego że już niebawem 6 grudnia, a co za tym idzie mikołajki, wpadł mi do głowy następujący pomysł na prezent. Nie musi być to główny prezent ale jako dodatek do upominku jeśli już jakiś macie zaplanowany.

A więc do rzeczy: Napiszmy list do Świętego Mikołaja zaczynający się od słów:

Drogi Święty Mikołaju w tym roku nie proszę o nic dla siebie ale dziękuję Ci za to że dałeś mi całoroczny prezent w postaci mojej żony, mojego męża, dzięki któremu/ której – i tu wymieniamy to co piękne jest w naszej drugiej połówce i czym nas zachwyca, za co jesteśmy wdzięczni itd. zastanówmy się dobrze i wypiszmy jak najwięcej się da, gwarantuję że jak się dobrze podejmiemy tematu to zauważymy wiele rzeczy za które jesteśmy wdzięczni partnerce czy partnerowi. Wieżę też że każdej osobie która otrzyma taki list pod poduszką zrobi się miło na sercu.

Polecam spróbować gdyż koperta i kartka papieru to koszt rzędu złotówki, a uśmiech ukochanej osoby jest jak zwykle bezcenny 🙂

Oczywiście może to być dla żony, męża, dziewczyny. chłopaka, narzeczonej czy narzeczonego nie ograniczamy się tylko do małżeństw.

Powodzenia wszystkim i udanego mikołaja 🙂